Kaset İşleri

Görünüşüm ve tavırlarım öyle olsa da, uzaktan öyle sanılsam da, aklı başında bir adam sayılmam. Vardır benim de deliliklerim. Son zamanlarda hazırladığım bir  kaç numara sayesinde bu millet bana çok dualar edecek. Tabii nasiplenmek isteyen arkadaşlara da az sonra anlatacağım birkaç değişik uygulama ile bu meseleyi kökünden bitirebiliriz.

Kaset İşleri

Kadir İnanır’ın da kasetleri var onun da kasetlerini bizzat izledim dediklerine göre ortalıkta görünmedikleri her an kaset izleme işinde olmalılar. Gece gündüz her halde sadece Kadir İnanır değildir izledikleri. Daha başkaları varsa bende mutlaka varımdır izlenen kasetlerde. Benim kasetlerim ne olacak? İzlenecek neyimiz var ki? Seyretseler değil seyretsem benim bile kendimi seyretmek içimden gelmez. Ama seyrediyorlar ki yeri geldiğinde hemen sende şöyle yapıyordun. Bak tuvalete filan gittim deme. Diye laf çarpmaya bayılıyorlar. Sağ ayağın kaldırmıştın yaa.. Eee ayağım kaşınmıştı.Ne diyon sen laaa onuda mı? Dediğim anda aklıma geldi. Bunlar bu kasetleri izlerken bizden bir şeyler de öğreniyorlardır. Merak her şeye kadirdir, her şeyi yaptırır.

İşte tam düşündüğüm şey de burada. Dikizleyip de neyimi dikizleyecekler? En meraklı yer bence merak edilecek bir yer olmadığını bilsem de yatak odamızdır. Biliyorum epeydir kafaya taktılar. Gelip bir başımıza dikilecekler. Niyet kötü. Ne yapıyoruz? Nasıl yapıyoruz? Yapabiliyormuyuz? Doğru dürüst yapabiliyormuyuz? Hani elimize geçen parayla olur mu? Böyle şeyleri düşünebilme imkanları var mı? diye dertleniyor olabilirler. Her neyse dikizliyorlar tabii. Salı günü çıkıp diyecek biz sizin ne halt ettiğinizi biliyoruz diyecek.

Artık eskisi gibi yapmamaya özen göstereceğim bundan sonra. Öyle belim bile kırılsa değişik pozisyonları var ya onlardan yapmaya çalışacağım. Yeni ipli mipli bir dolu dolaşık hareketler araya sokacağım. Niye mi?

İşin özü orada benim bu kasetler izleyenleri birkaç gün içinde ben bel fıtığı ve benzeri ameliyatlardan çıktığım da göreceğim. Öyle eğri eğri dolaştıklarında, bel fıtığı ameliyatları geçirdiklerinde, öyle bir yerlerden düşüp yaralanıp, bir kaçının da öldüğünde.

Şimdi arkadaşlar bu konu da benim gibi düşündüğünü tahmin ettiğim arkadaşlar. Bunu sizde deneyin. Hem bunlara belki güzel bir ders olur. Hem de sizi tencere tava çalıyor diye şikayet eden komşu da meraktan öbür dünya ya gider.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir