Bu Akşam Size Geleceğiz Suriye

Ülkenizin bildiğimiz, sizin bile bilmediğiniz köşelerinden bir veya birkaçını yakıp yıkacağız.

Bugün yapacağımız operasyonu en çok biz istedik onun için bizim operasyonumuz olarak görebilirsin. Doğrudur, en çok biz istediğimiz için bizim operasyonumuz ama operasyonun nereden, nasıl, kim tarafından, ne ile yapılacağını ben bilmiyorum. Bana sadece benim istediğim gibi sana bir şekilde vuracaklar bu söyleniyor. Düşünceme göre seninle on, on beş yıla varacak içinde her türlü oyunun olduğu bir çarpışma, savaş dönemine giriyoruz. Bu ikimizin yüzyıllardır beraber yaşama iradesinin gösterdiği son kritik nokta.

Türkiye Suriye Bayrak

Artık aramızda sadece bu güne kadar olmuş ve ölmüşler değil bundan sonra olacak ve öleceklerinde çizdiği derin yaralar ve travmalar olacak.

Kimyasal silah kullanmadığını ne kadar söylesen de Saddam’da aynı şeyleri söylemesine rağmen Irak’ın bu gün geldiği duruma düşmesine engel olamamış, yalan da olsa bu söylem yüzünden bütün gücünü ve hayatını kaybetmişti. İdamına karar verilen mahkemenin dayandığı en ağır söylem de buydu. Sana da öyle olacak .

Bu gerekçelere dayanarak aynı şekilde Kaddafi’de yok edildi. Aynı söylemle oğul Kaddafi’de yargılanıp, öldürülecek.

Bu bir istihbarat örgütünün ya da istihbarat örgütlerinin koordinasyonu tezgah olabildiği gibi daha yüksek düzeylerde hazırlanmış bir dünya mühendisliği projesi de olabilir.

Senin ülken nasıl kurgulanıp, nasıl hazırlandıysa benim ülkem de kurgulanıp bu güne hazırlandı.

Bu akşam size geleceğiz.

Kızını istemeye, oğlunu evlendiriyor olmanı kutlamaya, kahve içmeye değil bu akşam sizi vurmaya geleceğiz.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir