Uyarı! Bu bir cinsel içerikli yazıdır

Neden yukarıda ki uyarıyı okudunuz. İnsanlarımızın ne düşündüğü, ne düşünebildiği konusunda özellikle son zamanlarda daha da ayrı düştüğümüz, onların bakıp da gördüklerini ben göremiyor olunca bu ve benzer uyarılar yapmayı kendime görev edindim. Ördek hikayesi meşhurdur, ördek Cemal’in. Ne söylersen söyle kendisine ördek dendiğini söyler. Bunu öyle bir mantığa da bağlar ki hem şaşar, hem de hadi bee kafa gitmiş yorumunu da yaparsınız.

dikkat

Antalya şarampol denilen bir semtte bir AVM üzerinde çeşitli ışık oyunları yapılıyor olsa bu ışık oyunlarında hiçbir fotoğraf bulunmasa da ışıkların hareketlerinden cinsel bir görünüş olduğu gibi şikayetler edip gösteriyi kaldırtmağa çalışmak nasıl bir şey düşünemiyorum.

Işıklar öyle GİDİP GELirken. Ah pardon yukarıdaki uyarıyı iyi ki yazmışım. Işıklar İNİP ÇIKARken. Ahh yine pardon ne ağzı bozuk biriyim. Neler söylüyorum değil mi? Kapılarda ne terbiyesiz seviyesiz yazılar var değil mi? GİRİŞ ne demek hemen yanına da ÇIKIŞ yazmışlar. Vitrinde ki mallara lütfen dokunmayın. DOKUNmak ne demek? Ne anlatmaya çalışıyor bunlar. Ya ELLEMEyin yazsalardı? Aman neler diyorsunuz siz. Ne kötü düşünceleriniz var sizin. Konuyu nereye getirdiniz. Nasa’nın uzaya attığı FÜZElerin +18 logosuyla gösterilmediği için ceza verilecek günlerin yakın olduğunu düşünüyorum. Pardon YAKIN demekle, özür diliyorum o kelimeyi öyle gelişi güzel kullanmamalıydım. Ah GELİŞ dedim. Biliyorum o kelimenin birde GİDİŞi olacaktır. Siteye şikayet ve ceza gelmeden bu yazıyı bitirmeliyim. Görüşürüz diyelim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir