Seni de Dinliyorlarsa?

Bir masada oturup sıcaksa soğuk, soğuksa sıcak bir şeyler içip bir süre etrafı dinliyeyim, bir iki laf edeyim dediniz mi önünüzde ki tabakta bir komplo teorisi hazır sizi bekler bulursunuz kendinizi. Öyle gıdım gıdım ilmeklenmiş olduğu gözüken bir komplo teorisidir ki inanmam olmaz olamaz demeniz kendi aklınıza küfür etmek gibidir.

dinlenme

Televizyonda seyrettiğimiz programların toplum mühendislerince hazırlandığı bize aşağılık düşünme yerleştirmesi yaptığı (Kadın, seks, çocuk, aile), Avrupa başta olmak üzere milyarlarca kişinin e-mail ve telefonlarının dinlendiği Başkan, Başbakan, Bakan, Büyük Şirket yöneticilerinin bile bundan kurtulamadığı, Mafya ve benzer örgütlerin dünyanın yönetim kadrolarını idare ettiği, seçimlerde oyları bilgisayar programlarıyla nasıl değiştirildiği, kendi ana babası olmayanlarla yaşayan binlerce söylemesi yerindeyse çalınmış çocuk sayısının düşünülenden çok yüksek olduğu, kanserin tedavisinin çok kolay bir şeklinin bulunmasına rağmen ilaç şirketlerinin bunu yok ettiği bunlardan bir kaçı hemen duyabildiklerim.

Bir dolusunun anlatıldığı şekilde olmasa bile benzer şekillerde olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu da göz ardı etmiyorum.

Bunlar olunca insanın akıl sağlığının nasıl ve neden korunacağı gibi bir soruda aklıma gelmiyor değil.

Ya bir kısmı doğruysa? Hani Merkel ve Hollande dinleniyor da beni dinlemiyorlarsa? Ya da hepsi doğruysa beni de dinliyorlarsa?

Ya seni de dinliyorlarsa?

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir