Nasıl Olacak Acaba?

Böyle günlerde geleceği görebilmek, gelecekle ilgili bir şeylere hazırlıklı olmak, karşıdakinin gücünü, kendi gücünü ölçebilmek önemlidir. Yerini tespit etmek, yerleri tespit etmek de önemlidir.

Öncelikle bundan sonra neler olabilir?

Artık olaylara yalan ve dolan karışmış olduğundan medya ya kesinlikle güvenmemek onların anlattığının yalan dolan olduğunu kabul etmek gerekir.

Hükümet bütünüyle kirli bir politika izlemektedir. Saygınlığını içte ve dışta kaybettiğini bilmektedir. Onun için de umursamamaktadır.

taksim gezi parki

taksim gezi parki

Bu ne demektir? Geçmişe biraz bakınca bu insan hakkı savunmasının artık hükümet için yok sayıldığı, bununla ilgili bir savunma yapılmasının hükümeti sokak diliyle hiç ırgalamadığının bilinmesi gerekmektedir.

İşkence, savunma hakkı ihlalleri, polis şiddeti bundan sonra daha bilinçli olarak artacaktır. İşkencenin kardeşi olan kanunsuz, yasadışı tutuklamalar çoğalacak, bazı durumlarda sivil giyimli kişilerce tutuklama gibi bazı insanlarımız yok olacaktır. Arayıp bulamayacağımız faili meçhullerimiz olacaktır. Çeşitli katliamlar olacak bunların provokasyon olduğu ısrarla söylenecek, daha da ileri götürülerek bu katliamları yaptıkları gerekçesiyle masum insanlar toplanacak. Yargılanıp, teşhir edilecek.

Bunlar geçmiş dönemlerin benzer oyunlarıdır.

Gücünüzü bilin, paranızı çok akıllı ama çok akıllı koruyun. Bu düzenin, bunların para kazanacağı her hangi bir duruma girmeyin. AVM ve bazı markaları yerleri kimseye uymadan kimseye ayak uydurmadan boykotunuzu kişisel olarak yapın. En önemlisi para harcamaktan kaçının. Paranız ve siz en büyük silah olduğunuzu unutmayın.

İstihbarat örgütleri ile sizi nasıl soyacakları ile bir çok toplantı yapacaklar. Bu haberlere ilgi gösterip size karşı yapılabileceklere karşı kafanızı çalıştırın. Avukat ve benzeri yardım alabileceğiniz kişilerinde sizle aynı akıbetlere uğrayacağını bu nedenle yalnız kalabileceğinizi, ama yalnız kalmamak için hazırlıklı bir kaç yolunuzun olmasını hazırlayınız. Ekonomik verilerin hiçte öyle olmadığını indi, çıktıları karşınızdakilerin verdikleri veriler olduğunu ,onu sizin hazırlamadığınız için doğru olma ihtimalinin az olduğunu unutmayın.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir