Önce Eller Çok Temiz Olacak

Ortaya çıkıp namus bekçiliği, rant şikayetçiliği, faizci düşmancılığı, halk düşmanı avcılığı, gençlik koruyuculuğu, millet çıkarları hamiliği yaptığını söyleyip buna soyunduğun zaman ellerinin çok temiz olduğundan emin olacaksın ve bu konuda hiçbir kişi, kurumu kollamayacağını ortaya koyacaksın. Gençlerin paralarını cukkalayamayan bazı tarikat yanlısı gözüken gözü para bürümüş, para bulamazlarsa, gençleri çeşitli şekilde istismar etmeyi planlayıp bu yönde seni doldurup onların üstüne salanlara da çok dikkat edeceksin. Bunu neden yazdığımı biraz sıkı tarafsız bir araştırma yaptığınızda görecek, cami de alkol masalı gibi üstünü bağıra çağıra örtme yoluna gideceksiniz.

temiz eller

Bakan ve milletvekilerinin ne yaptıkları konusu el temizliği ile ilgilidir. Çok edilecek laf olduğu size yakın kalemlerin bile yazdıklarından anlaşılıyor.

Ama üst örtme konusu biraz konuşulacak durum olduğunu düşündürtüyor. Geçenlerde büyük bir ihtimalle akıl seyrekliği taşıyan annenin aç bırakarak ölümüne neden olduğu Gölcük’lü bebekle ilgili, gömülüşü ile ilgili haberleri görünce anladım. Gayr–i meşru ilişkiler konusunda da biz yapınca doğru, başkalarının yapmasına izin yok. Gider kapıları kırar gireriz, ne halt işliyorlar, nasıl işliyorlar bizzat görür, dinler, yakından izleriz. Bu konuda Valilerimiz, savcılarımız, polislerimiz gece gündüz yoğun şekilde çalışırlar. Ama bu suçu bizimkiler yaparsa haktır.

İkinci, üçüncü imam nikahlıları, yurtlarda taciz, fuhuşla ilgili sizin bizim tartışmasının bir gereği konuşulmadığı da ortada.

Dedim ya yürekleri boş verin önce eller çok temiz olacak.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code