Hayatta Hayatın Bir Yerinde

hayatin-tadi

Arkadaş kendi bahsediyor canavarı olduğunu virüsü mikrobu olduğunu az buz bir şekilde.

Nereden çıktın birden bire ortaya ortalığa. Raflara kaldırılmış tozlanmış artık açılmaz unutulmaya unutulacaklar listesinin en başına belki.

Hayatta hayatın bir yerinde belkilerden az çok az ayağınızın taşa takıldığından daha az adını koyamadığınız her şeye benzeyen hiç bir şey olmayan benzemeyen bu da şu da şuna daha çok buna hiç demek kolay sanki oymuş değil oysa bu da değil benzemeyen hayatınızın bir yerinde.

Hiç bir şey olan hayatınızda hiç bir şey iken her şey iken hiç bir şey olduğunu bildiğiniz düşündüğünüz kelimelerle yaşadıklarına yaşadıklarınıza duyduğunuza duyduğuna gördüğüne senin olmayan hep seninmiş gibi gelen o şeye o kişiye o ruha o saygısıza o matkapa hayatını parçalayan o ekskavatör o hiç hükmünde o asite o iğrenç şeye o güzelliğe o bilmem neye ne dersen o ya rastlarsan.

Geldiğinde rastladığında bulduğunda şükürler böyle bir şey varmıymış bu neymiş.

Hayatınızda bir çizik bir yara bir irin bir öğürtü geğirti aşkmış sevmişmiş sevmişsin hepsi adı yanlış kendi yanlış tanımların tümüde.

Volkswagen in altında kalmış tavuk misali tıpkı öyle.Verdiğin bedele bahşişe elini kolunu bacağını en çok ta aklını kurtarmış hali.

En güzeli.

Sehbanın ayağına denk gelmiş küçük parmak misali acıttı acıdı işte.

İrma nın günahını almışız adını koyarken.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code