Hayal Kuruluyor

kotu-seyler

Hayal kuruluyor, düşünülüyor, yazı yazılıyor hikaye roman kurgulanıyor. Bunlara bile ortam lazım.

Kötülüğün oluşması için ortam lazım ortama ek kötü düşünceler kötü niyetler kötüler lazım kötülüğü yapmak için kötü insanlar kötüler lazım.

Doğada kötülüğün olmadığı söylenir insan aklı üretir kötülüğü derler. Büyük ihtimal doğrudur inanırım. Kötü koku başka bir şey virüsler başka öldürmeler başka kötülük onlar değil.

İyilik içinde aynı . İyilik içinde ortam ortamlar iyilik yapmak isteyen lazım iyi düşünen iyilik amacı olan iyilik yapmakisteyen niyetler lazımiyi olanlar lazım.Doğa da iyilikte yok büyük ihtimal. Analığı babalığı bir kenara koyun. Onun da yeri vardır mutlaka doğada.

Bunları bir de seçmek lazım tercih etmek.

Kötü olmayı istemek yüreğine yerleştirmek ona inanmak gayret lazımkötü olmak için.Nasıl ki iyi olmak için çok gayret lazımsa işte öyle.

Ortam olması lazım bir şeylerin yok olması bir şeylerin çok fazla birilerinin ellerinden alınacak birilerinin lokmasını eksiltecek birilerini üzecek birilerini acıtacak yok edecek yok sayacak bunları yapacak niyet olması lazım.

Ortam olması lazım kötü koku için ölü olması leş olması lazım. İyi kokular için çiçek lazım koparılmamış koparılmayacak koparmayan niyetliler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code