Bugünlük Tinkerbell

Daha önce yazdıklarım gibi bir yazı yazmayacağım bugün. En azından yazmamayı düşünüyorum…

Bugün LYS 4’e girdim. Daha çok kendimi denemek için girmiştim ama gene de çok heyecanlandım. Ya yapamazsam, ya olmazsa ben zaten hiçbir şey yapamıyorum diye kendimi yiyip durdum tüm hafta. Bu durum hala devam ediyor ama engellemeye çalışıyorum.

Herkesin hatasını yapıyorum aslında, kendime güvenmiyorum ve başkaları hep benden daha iyi diyorum. En büyük düşmanım kendimim aslında. Kendime sınırlar koyuyorum hep. Hayatımda hep benden daha iyisi olacak ama ben kendimi dizginliyorum diye.

Tinkerbell

Tinkerbell

Gerçek kapasitemizi bilemiyoruz çoğumuz. Yapabileceğimize inancımız olmuyor. Çocukluktan gelen bir sorun bu. Hep bazı şeyleri yapamayacağımız söylendi. Bazen arkadaşlar, bazen aile, bazen de başka koşullardan kendimizi yeterince bilemedik,yeterince güvenemedik kendimize.

Düşe kalka öğrenmeliydik belki de. Yine de düşmemiz için hep çevremizde olan, her tökezlediğimizde destek olan ve tam pes edeceğimiz anda yeniden bize güç veren, ne çocukken ne de şimdi elimize yakmamıza izin vermeyen, cısss sesleriyle bizi uyaran tüm anne ve babalara teşekkürler.

Kendime koyduğum tüm engellerde bana destek olan, biz sana güveniyoruz, sen yaparsın diyerek bana güven veren aileme bu yazımda.

Tinkerbellcilik yapmadığınız günler dileğiyle…

*Bana yarın ve haftaya için şans dileyin lütfen :)

Yazan: 95’li

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code