Bir Daha mı?

Hani şu Dinozorların yok olduğu, hadi o olmadı ondan önce yumurtlayan memelilerin yok olduğu da olabilir meteor çarpıyor ya o andan sonra bir daha olsa insan neslinin, insan diye bir olgunun olmayacağını neredeyse yüzde bin tahmin ediyorum hele bu kafada bu düşünceyi taşıyan bir düşünüp de düşünemeyen, düşününce düşünülmüş bir olgu gibi durmayan şeyler oluşturup, yapan oluşturan bir varlık asla. Düşünemiyorum.

dinazorlar

Sadece ben düşünemesem tamam. Dünya kendisi de aynı benim fikrimde olmalı, kendisine bu kadar acı çektiren bir varlığı bir daha mı? Asla türünde bir düşünce de olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek. Kedilerin, köpeklerin mutlu bir azınlığı ile fare benzeri olacağından fazla bir çoğunluk elde etmiş karafatma türü birkaç hayvanı dışarıda bırakırsak hayvanatın neredeyse tamamı da bir daha böyle bir yaratığın dünya da olmasına, hele bir de dünyayı ele geçirmesine fırsat vereceklerini hiç sanmıyorum. Başından bu işi sıkı tutup böyle bir varlığı dünya yüzünden yok etmek için neleri varsa hepsini ortaya koyarlar.

Böcekleri, mikropları, sivrisinekleri, yeşillikleri, bitkileri, genetiği ile oynadığımız bitkileri özellikle bu işin dışında tutuyorum.

Sırf bu yüzden uzaylılara, ufo masallarına inanıyorum. Adamlar gelip bakıyorlar, bizden kat be kat ileriler ama bir bakıyorlar bu kafa onlara bulaşılacak gibi gelmiyor. Ne kaybedeceklerini tahmin edemiyorlar belki de. Hesap edemiyorlar başlarına ne gelir? Belki de hesap edebildiklerinden büyük bir ihtimalle bizden ileri bir matematik bizle ilişki kurmuyorlar. Bütün olasılıklar batacaklarını gösteriyor olabilir.

Tags:
1 Yorum
  1. mutlaka uzaylılar var. Ama gelipte bizi görünce kayda değer bulmayıp geri gidiyorlardır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code