Beni Benimle Bırak

hayaller

Başlarken her şey başkayken başka duygularla çarpıp bir korna bir ıslık bir küfür ayağa kalkış bir süt taşması başka yerlere başka şeylere. Kalabalık kafaların yazı ile ilişkisi böyle mi olur olmalı sanmam. Bu kadarlık sadece sadece buranın bu zamanın.

El konmuşluklar hayata zamana rüzgara uykuya sesle yumrukla bakışla güçle. Karşı koymalar yürekle gülümsemeyle küçük bedenlerle irisi karşının hırsla dirençle var olmayla saymayla bendeyle almadığınız alamadığınız bir hınçla el koyamadığınız itemediğiniz kakamadığınız el vermediği vicdanın.

Beni benimle bırak diyen şarkıya benzer beni benimle bırak olmuyor kalmıyorsun kalamıyorsun kendinle kimse bakmasın kimse görmesin aklı hep başka bir yeri işaret eden ben değil o. Ayaklarını denize dokundurup dokunduğu yerde öylece kalmak öylece kalalakmak daha sonrası olmasa bile yok bile. Yanlış hayal kurmanın bile bir suçu bir cezası bir yok edilişi bir parçalanışı.

İstatistiklerde bir tek yüzde tamlık ölümde. Onca çaba onca göz açlığı onca biriktirme üst üste koyma onca sahip olma hıncı.

Gökten üç elma düştü hepsi benim olsun savaşı.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code