Yine Yeniden Denenecek

Yolculuğun son durağında daha sonrası var sizinle buraya kadar. Henüz cennetten çok uzak cennet o bile bize belli değil daha. Yine yeniden denenecek bir şey de değil. Elde ki bu bir kerelik bir kere de.

Her şeyle yüzleşecek, anlatacak, yasını tutacak, gülecek, iyileşecek durumu da yok. Hani giderken gözün önünden geçecek.

cennet korkular

Bir korku gözler altında büyüyen mor halkalar gün gittikçe daha da kötüleşeceğine inanılan bir hayat. Denklemin eşiti bir soru işareti buranın matematiğinde hep hayata bakınca şimdiye kadar kimsenin görmediği, bilmediği bir yolu, bir yeri, bir zamanı görüp çok özel olduğuna seçilmiş olduğuna inanıp dileyip yaşamak.

Özel olduğu gözlerde olmamak olamamak öyle bitirip her şeyi örtüyü toplayıp çırpıp katlamak. Hiç birine birbirine benzemez hayatlar anlat bak üst üste nasıl denk geliyor bir kaçının ucunun solmuşluğu yanmışlığı renginin kaçmışlığı tutmuyor.

Baharın penceresinden bakınca dışarıda ki sarımtırak hariç hepsi içeriden bakanın baharı bahar, kışı kış. Dışarıda sonbahar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code