Yeni Baştan

yeniden-baslamak-hayata

Yeni baştan yaşanmışlıkları, öğretilmişlikleri, güdüleri, tartılan tartılamayan el konulan durdurulamayan durdurulan içine bir şeyler katılmış katışıksız olan olmayan zannettikleri zannettiklerim öyle olan olmayanları bir kenara bırakıp yeni baştan başka bir biri olmayı olmaya hani acemice olsa bile eh iştelikte hazmetmeyi öğrenme bunu yapabilme.

Hayalleri umutları beklentileri senin olmayan ellere bırakmak dışarı cıkmak içinden bedeninden ruhundan çıkıp bakmak amasız fakatsız amaçsız salla pati düzensiz umarsız yürümek tek başına kalabalıkla yürüyebilmek yeni öğrenilmiş adımlarla.

Engeller kalkıyor erişilmeyecek yükseklikler inilmeyecek çukurlar hepsi dümdüz oluveriyor bugünde bitiverdi bitti. Yenisi var mı elde kaldı mı? Kalmadıysa boşver dik başına fondip buraya kadarmışlıkları al avucuna şimdilik dursun ilk hadi de at ağzına hazırlığında.

Düşünsene en hoyrat kavgalara en acımasızlıklara dayanmışlığın artık ince kolalı dantel kırılganlığında. Korku içinden geçenleri hayalleri bile hatırlamaz olduğunda neyle avunacağın neyle oynayacağın o bile köşeden çıkacakmış yakınlığında.

Bunu bir çırpıda öğrenivermek. Parmak kaldıran var mı?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code