Yarın Hava Nasıl Olacak?

akil-karisik

Başka türlü şeyler de gelir akla. Gece yarısı öğle arası. Sonra başka şeyler başka başka şeyler. Çoğu masumdur çoğu masum gözükmese de

Yarın ne olacağını görmek istemez mi insan sonra ki günün sonra ki günün? Öyle sorar SS subayı Robin Williams‘a.

Kuşları görünce hele uçan kuşları yarın ne olacağını bilir gözlerle gülümser kafasının yanında patlayacak içine beynine dolacak girene gülümser öylece kalır Robin Williams.

Öyle gelmez mi? Tıpkı böyle işte tam da böyle sonra vaz geçilir ne de olsa hiç yoktan iyidir daha güzel olacaktır SS subayının gerçekte tam da sorusunun karşılığının bu olduğu inancıyla sorduğu gibi.

Böyle bir tarafı oluyor insan oğlunun deyip geçilecek gibi değil insan oğlunun önüne konulan hesabın ne kadar küçük büyük olduğu hiç değil. İnsan oğlunun bedeninin yüzde kaçı bulunduğu kabın şeklini almaya akıntıya kapılıvermeye hem de çok hızlı olarak meyillidir meyli vardır sıvıdır.

Güneş bugün ortalarda pek yok yine işi çıkmış başı ağrıyor uyuya kalmış işten çıkmaya meyil etmiş yarın vaz geçer rüya görmüş altını ıslatmış yataktan çıkmaya utanıyor her ne ise işe gelmemiş işe çıkmamış yerine sızlanan bir yağmur.

Yarın hava nasıl olacak ?

İnsan sormadan edemiyor.

Bazen ihtiyacı olan budur?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code