Tamam Bütün Suçlar Benim

hayat-yeniden

En müşkülpesent insandan daha tembel daha acımasız daha vurdumduymaz oluyor kelimeler işine gelmeyince. Beraber birkaç adım biraz hareket biraz nezaket biraz işve biraz kıvırma biraz kıvırtma hiç biri yok. Ortam istediği gibi olacak keyfi yerinde hiçbir şey onu onun konsantresini bozmayacak hayatın hiçbir şeyi umurunda değil öyle kalacak kelimeler o zaman biraz biraz kımıldayıp kaprisi biter gönlü isterse biraz oynakça sizin istediğiniz kadar değil ancak izin verdiği kadarınca kımıldayıp kıpırdayıp oynayacak elini kolunu kaldırmadan dikliğinden ödün vermeden altına kırmızı çizgi çizilmeden kural içi kadar dans edecek.

Kelimeleri ikna edip yazıya başlayınca başladığınızda aklınızda olanla yazdıklarınız neyi derken neleri nasıl istediğiniz gibi de olmuyor ona da karışır bu yakışmadı en pahalı kolyeyi fırlatır gibi bunu al yerine bu gelsin.

Müzik rüzgar koku hepsi onun gönlünce o diledikçe. Hadi başlandı orta yerde bırakıp gitmeler alınmalar kımıltısız küslükler beyni bu işe ortak edip onu da çalışmazlığa ikna etmeler sonra hiçbir şey olmamış her şeyi sen yapmış edalarıyla yeniden senin olmayan her şeyi sana eklemeler yapıştırmalar yakıştırmalar.

İçinde sen kalmamışlıkları sana kakalamalar senin sen yaptın güzel olmamış ben sana demedim mi bak ne diyorlar haklılar sen şöylesin sen böyle gökyüzünü böyle boyadın böyle yıkadın böyle sildin böyle çizdin böyle yazdın böyle kokladın.

Tamam bütün suçlar benim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code