Son Efelenmeler

hayat-prangalar-ile-hapislik

Son efelenmeler, son ayak diretmeler bu mahpusluk bitecek prangalar çözülecek. Daha bitmedi daha edeceğin var diyorsun ya yap onu da daha ne yapacaksan. Bile gördük o da yetmedi çıplaklığına üstelik bakın diye toplamışken hepimizi kapatamadın yüzünü elin yetemedi kralın çıplaklığı bu.Onca zaman hapis yaşanırken yetmiyormuş hiç bir şey kırarım dökerim vururum deyip atıp tutarken amcalara göster tarzında bir de övünürken şöyle böyle.

Hayat bu ne kadar giyinirsen kat kat yine de onca paylaştığın ben ben ben şöyleyim ben böyleyim böyle yaparım böyle yatarım böyle yerim böyle yutarımlar. En çok en büyük en geniş en dar geniş küçük onları da lazım da boşver.Ettiğin büyük büyük kocaman kocaman yüksek sesli üstüne basa basa altını çize çize göstere göstere göze denk getirip neredeler neydi?

Al sana bir çuval ama fakat çünki her birine hepsine kullan bula bildiğin kadar. Yağmur yağdı yağmadı kar düşmedi kalkmadı günnneeeş çıktı çıkmadı limi tutmadı ıslık çalmadı hepsi hepsi kedi kılı deve tüyü varis çorabı kırık gözlük camı kağnı sesi araba kornası her ne bulursan her ne dersen de.

Olmadı beceremedin mızıkcılık yap al topunu git.

Bunu böyle diyecek ne kadar çok varlarlarmış. Biraz düşünce biraz kol kanat bağlanınca onur da var biraz hareketler azalıp renkler silinip biraz daha yakından biraz daha kulak kabartınca.

Hemen bir hijyen bir temizlik bir mıntıka temizliği bir çerden çöpten bir çalıdan çırpıdan kurtulma isteği kıldan kirden tüyden tırnaktan.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code