Seni Anılmıyor Sanma

insanlari-dusunmek-anmak

Olacakları önceden bilme konusunda bir yeteneğiniz vardır. Farkında değilsinizdir. Farkında olduğunuz duruma bile tesadüf, tecrübe hic bir isim takıp geçiştirmektesiniz. Tahmin etmiştim. İçime doğmuştu belliydi öyle olacağı gün gibi aşikardı demişliğiniz oluyordur.

Flarmoninin konser programı gibi daha en başında son parçayı bilirsiniz öyledir iri göğüslü yakınında bir hatun oralarda bir yerlerde merhaba tadında bile olsa mesafe bir kopuş hikayesi, bir vaz geçiş, bir mesafe koyuş hikayesi duyacağı duyulacağı nerden bilinir. Anlamaz olur anlatılmaz olur benzeri çok uzak ikilinin bir hissi kablel vuku çok uzak hiç bir şey kimse dedi kodu komadı bile yok.

Bir üzüntü, dudak kemirmeleri, bakışlarda bir gecikme kaçmalarda bir an duraksama yorgunluk uzak bir görüntülü biliyorum bir şeylere bir şeyler var bilmedik bilinmesi gerekmeyen anlatılmamış anlatılmayan anlatılamayan o kadar içli dışlı olunmamış üzülme geçer bile denilemeyecek durumlar.

Sen yalnızlığına bahaneler ara bul dilek tut çöp çaput bağla zehirler içmiş bir surat yap sesin covid 1991 çıksın öyle hasarlı öyle zamanlar yaşa çürüt bundan sonra ki kalanı şimdiden bir kötü koku nefes aldırmasın ben boyle istedim bile diyemeden.

Seni, sizi anılmıyor sanma.

Miyop gözlüklerle görülmüyor sıkıntı verenler illa bir hipermetrop cam olacak gözde yakına dokunma mesafesinde bulacaksın kayıp kulaklarda müzikler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code