Sadece Zaman Büyüyen

hayat

Öyle hızlıca soyunmaz soyamazsınız. Dikkat etmemiş olmanız cesaretle işlemesine sebep olur. Olmasının agresifliği, kırmızılığı, kurnazlığı, kıvraklığı. Her şeyden önce beyinde öyle seçilse de aslında gelip seni buluyor.

Konu tercih güvenme uyarılsan test etsen bile her nasılsa bütün değerleri alt üst edip bu böyle yapmaz yapmaz yahu diye ayak direyip. Kapıları pencereleri açık bırak bütün her yer Nasrettin hocanın türbesi yürek alabildiğince açılmış bütün hücrelerine girilebilir kim. Sonra sadece eli başa götürüp sadece kendine kendi kendine kendiniz kendinize beraberce birlikte nasıl ne oldu da. Hak etmemiştik ortak iç ses söylenmiyor neredeyse dokunulmuş herkes aynı bir donukluk bir suskunluk keşkeler çoktan bitirilmiş kafalarda konuşulmadan .

Hayat bir döngüdür kısır bir döngü spin tamda öyledir yaşadığınız her an bir başka zamanda arası çok da önemli değil bir çemberin bir başka yerine yeniden dokunup benzeri aynısı tıpkısı olmasa da aynı çemberin bir parçası olarak bir teğet daha ziyade bir kiriş merkezden geçip geçmemesi değil iki kere denk gelecek olmasıdır teğetliği biraz kalınlaştırılmış haliyle aynı anda iç dış yani o bile iki kere.

Tercihleriniz sizi bir ikincisinde fırtına siklonu misalinde olduğu gibi ikincisinde daha gelmeden önlemler almanız ya da boşver yıkıldı patladı çatladı çatı uçtu kapı çatladı duvar çoktü daha da kötüsü olmaz beklentisiyle ya harro ya marro hiç olmazsa morali ilkinde ki yıkıntıdan daha da kabulüyle birden vurup geçmesi artçıların daha hafif daha yıkıcı zamanla alışılmışlıkla.

Bir çemberdir büyük küçük dar geniş o kadar dar tıpkı hortum iyice yıkıcı bir siklon bir siklonlar dizisi hayat.

Denilir ki her şey iyi hoş da çemberin çemberin kendisinin spinin yani öyle pek de tesadüf değil aynılıkları hiç de hiç de yani onca yıkım onca darmadağınıklık sırf açık kapı esmeze inanmışlık her neyse acısı çıkarılmışlığın acı çıkarmanın tesadüf kader keder herneyse .

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code