Özlenilmiş Ne Varsa

Özlenilmiş ne varsa olacaksa şimdilerde daha inceden yerleri ayrılmış bu bu olacak bu da yanına bir anı kahve telvesine bakılıp fallara benzer aynı tıpkı olmasa da şu surat su mimik şu ses sonra bu da vardı katkısı sosu yanına istersen bunu da kullanılabilir bunu da aqlabilirsiniz izniyle.

Sokakların sesliğine az bir an kaldı sessizliğin son demleri kulak ver dinle dibinde ne kaldıysa.

Onca beni hatırla unutma özle diyen şey varken seçmediğin bir çuval sokağa bıraksaydınız orada kalsaydı camı pencereyi kapat kokusu sinmesin içeriye havası.

Sevgiye sevdaya katıklanmış hala bir lezzet bir koku sinilmişlik.ay güneş yıldızlar gökyüzünde ne varsa içte bir kedi tırmığı çızığı sızlatmasıyla her hücreden ayrı bende yara göstermesi.Birisi olmak bir şeyler de var olmak sinmek hayatın yaşamın dibine serilip orada kalmışlık.Hep bir merak arada bir bile olsa mutlu olabildi mi sorusuyla ilintili bir merak .

Bir şarkının bir kelimenın bir desenin bir fotoğrafın içinden çıkıp ortalığa oradan her nasılsa kaleler, yapılar bir hikayeye konu olmak bir mutluluk hali dudakta bir gülümseme kıvrımı bir şeyler de .

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code