Özleme Bana Kalsın

ozlemek

Şimdi şimdi değil belki dün ileri günlerden zamanlardan biri belki. Neyin nasıl olduğunu bildiğiniz bilemediğiniz bir zaman dar geniş bir zaman. Sizi seni zamanın gemisine nasıl neden baktığında gönlünün özlediğini gördüğün zamana kapılıp beni götür dediğinde götürmeyen alıp gitmeyen bırakan öldür dediğinde öldürmeyen bıktığını söylediğinde bekle dayan olmuyor bak işte yalnızlığa ha bir gün önce bir gün sonra toprağın altına ha şimdi ha önce .

Acıların nerede neyi nerede ne zaman nasıl kesip yırtıp parçalayacağı neyin kalacağı sonrasında neyin kaybolacağı yok olacağı nasıl ne durumda hesaplanamayan tahmin edilemeyen sırf bu yüzden bu gün git yarın gel gelme epey bir zaman aralığında darılmışlık şimdi olmasa iyi kabullenişi.

Özleme bana kalsın, bir süre dokunma düşlerine uğramayacağım tutmayacağım ellerini ve dokunmayacağım yüreğine nasılsan öyle kal bu gün nasılsan hayatı bir yerinden sana seninle ben gibi benimle öylece. Kırmadan kızmadan yüreğin soğumaya başladığında el tutulur dokunulur hale geldiğinde sıcaklıklar dayanılır hale döndüğünde yanmadan dokunulur olduğunda yine aynı aynı yere boş bırakılmış boş kalmış dolması istenmemiş adı konmamış yokluğa daha dingin daha bir başka. Ne dersin?

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code