Nerede Kaldi Akil Fikir?

Yüzdenin tepe şişkinliği, kabarıklığı, çokluğu içinde olmasa biraz dışında iyice dışında ortalamanın bayağı uzağına düşen normal olmayan anormal akıllı olmayan biraz az biraz birazdan çok deli filan ağıza nasıl gelirse akıla nasıl uygun düşerse.

Şişkin, tombul, kalabalık ortalama kalabalık güruh başka değişle hepsi normal.

Ee normali anormal yapmak artık biz böyle düşünmüyoruz böyle değiliz normali ordan aldık yeni mekan burası. Nerede kaldı akıl fikir onlar arkadan ağır ağır bunca harakete yorgun tabii.

Beni siz delirttiniz diye şarkısı vardı oradan oraya kimin peşine takıldıysa şişman kalabalık en sonunda durduk yerde tam da.el de sihirli değnek hep rakamlar birden tam daoradaydık ortadaydık en ortada en tepede filan derken yer değiştirmiş en dışa en kenara en uzağa en yalnızlığa. Bu bize yeterin artık yetmediği hiç olmazlandığı olmazladığı iteklendiği dışlandığı tam ortadayken kenara itilecek yerlere sen olduğun yerde durduk yerde.

Akıl sağlığın hep aynı şeyi aynı şekilde hiç değiştirmeden aynı matematikle baktığın yer normal yavaş yavaş senin gibiler tavana baka baka beyaz kireç ne tarafa kaydığın kıpırdadığı farketmeden bir yana kayıp kaykılıp toplanıp seni orada bırakıp sonra tavana bakmadıkları bir an da sana bakıp onlarla tavana bakıp beyaz tavanın nirengilediği kaydıklarının anlamadan normali çok uzağa kendileri taşımamış gibi yahu ben buradaydım siz de, çitlediğim çekirdeklerin çiğdemlerin kabukları bile burada savunması olsun sen anormalsin sen sen sen lere uğramak.

Eli poposunda inşaat onbaşısı gibi dolaşanların ortalamasdı meraklı bir de oraya buraya yerdeki kağida bakıp çöpü karıştırma hobisi. Artık taa öteki tarafta marjinal kalmışların şimdi şişkinliğin kalabalığın ötesine bakıp bas bas bağırıp işaret etmesi. Akıl fikir biraz hızlı biraz daha hızlı bir yetişse artlarından.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code