Kelebek Olsaydı

 

kelebek-omru

Bu kadar derin olmasa yarası izini göstermez. Ihlamur ağacını kesip at kestanesi dikmek millet birbirine giriyor kimsenin işine yaramaz bir şey olsun yaramasın cevizi de taşlıyorlar sırf bu yüzden onu da. İşe yaramaz hale sokalım da. Kessek bir şey dikmesek park yeri olur beton dökeriz.

Bizim kedi adı üstünde İrma hıyardan korkmuyor oysa internet de kaynıyor hıyar görüp aklını yitirenler zıplayanlar hoplayanlar. Öğrenilen bir şey olmalı birbirlerinden görüp duyup hıyar dan korkar olmak demek ki. Hikayeler iç burkuyor iç burkuyor olması da böyle öğrenme.

Kelebek olsaydı. Toplumun kelebek olması kelebeği de kötü olmalı oluyor. İlk başta tırtıl başka hiçbir şey öğrenmeden habire ye büyü aklı fikri yeme de büyü büyü. Koza ya girip düşündükçe iş başka yerlere gidiyor geliyor olmayan cinsel organlar çıkıyor ortaya fikirlerde oradan idare edilir oluyor başkalarına yar etmem seni merakları hep koza da eskiden ot yiyen sistemin işi bitiyor illa bitkinin en özlü en şekerli yeri ağız tadı gurme herkes yok yok masası kurulacak gelsin gitsin meyvenin özleri. O kadar şekeri yiyince takviye alınca mesir macunu düş uçkurun peşine metamorfoz un sonu da ölene kadar böyle. Aklı fikri o sakin süklüm yaprak yemeler filan unutulup parlak canti elbiseleri giyinip uçkur ne emrederse o.

Baharda çiçeklerin üstüne konuyor diye rengarenk O AVM den bu gazinoya pardon o çiçekten bu çiçeğe her neyse.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code