İçinde Binlerce Kara Bulut

Saatler hayatın zamanını ölçmez. Bunu bilir bunu söylerim. Bazı zamanlar koşar her şeyi geçer bazı zamanlar öyle elinden tutulup çekilen çekilmez çocuklar vardır kucağına alınamayacak kadar büyük bacaksız illa gitmem gelmeyeceğim hem gücünüzü kapar götürür hem beynimizi o da yetmez elinizden şöyle olmaz ya çıktı çıkacak hiç istemediğiniz hani lazım olur diye her köşede istemezsiniz ama Osmanlıdan mira şamar da derler çıktı çıkacak hale getirir ya o çocuk gibi o bücür yaramaz gibi geçmek olur gelmez olur peşinizden.

cocuk olmak

Zamanın öyle olduğu ağırlaştığı kapıdan sığmaz kımıldamaz olanından yüreğimi alıp götürmüş getirse telaşı. Sıkılırsınız. Hep birikmiş her şey üst üste gelir ya gelmiş. Başkası bir yerde dursa at gitsin hayatı öylesine çekilmez. Ne yapalım ben de öyle içinde kara bulutlar hem de kasvetli ağır.

Alışılmıyor her şeyin varlığına hep bir şeylerin yokluğuna. Bir şeyleri silmek bir şeyleri geriye sarmak yok olmak görünmez olmak dokunulmamak dokunma bana görme beni yok say bu hayatı bu sıralar elleşmeyin bir süre bir vazo bir biblo say koy köşeye sorma söyleme her şey kalsın bu hayatın dışında bir süre oyun dışı.

İçinde binlerce kara bulut hepsi aynı anda.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code