Düşünce ile Üretilmişlerin Hepsi

Düşünceler

Düşünce plan bir çizgi öğreti metodoloji ürünüdür. Bir işleyiş planı vardır düşünülürken yapılmış olan şeylerin. Üzerinde kafa yorulup bir üretim yapmak yapabilmek, işin içine düşünce katılınca düşünülerek yapılmış olmak böyle bir şey üretmek var olması gereken olmayan doğal bıraksanız hiçbir şey yapmasanız olacak dokunmasanız olması gereken olmayacak olan.

Böyle olmadığı böyle işlemeyen bir dünyanın bireyleri olarak varız öyle yaşıyoruz. Biraz düşündüm de hem de ciddi ciddi gerçekten pek uzun değildi üstelik kısa bir zaman bir an cümlesini içinde barındıran.

Düşünce ile üretilmişlerin hepsi neredeyse hepsi diyelim de genellemelerin anlaşılmama yanlış anlaşılma kötüye yorulmaya alınganlık üretilip karşı konulacak demagoji ayak oyunlarına kaynak olma düşmemek için neredeyse tamamı kötülüklerdir kötülerdir kötü şeylerdir tuzağa düşürmeler tuzaklardır.

İyi bir şey için kafa ile ilgili hiçbir organ kullanılmaz. Kulak kullanılmaz hiçbir şey dinlenmez iyi olan bir şey duyulmaz. İyi olan bir şey için iyi olacak olan için göz kullanılmaz görülmez bakılmaz gözler başka taraflara olmadı kapanır kaçar iyi bir şey için kırpılmaz bile gözünü kırpmadan şunu şu kadar. Burun kullanılmaz iyi bir şey için. Kötünün kokusu çürümüşün kokusu durum kötüyse kötü bir durum varsa algılanır yenmeyecek içilmeyecek yanına yanaşılmayacak uzak durulacak kokusunu alan burun kullanılmaz. İyi şeylere yöneltmez bir aldırmazlık.

Kafanın içinde beyin. Kullanılmaz iyi bir şey için iyi bir durum için kullanılmaz iyi durum için planlar kurulmaz bir organizasyon yapılmaz karıştırılmaz beyin. Hayatın çoğunda açılmadan iade durumunda saklanır dokunulmaz arada bir bakım için bile.

Sonra sahte organik etiketi gibi düşünülerek hem de üzerinde düşünülerek hadi canım sende.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code