Daha Güzel Bir Dünya

dunya

Daha güzel bir dünya dünyan olacağı belli belliydi. Rağmenlerin olmayacak hayatında siliniverecekti birden. Gitmelerin gidişlerin hep iyi tarafları söylenir sırf bundandır ona yaslanılır öyle gidilir gidilmesi o yüzden gereklidir ya. Kandırılması kolay olan tarafından gelir rüzgar alır götürür inandıran bir esintiyle.

Sonrası bilinmez. Rağmenler ortadan kalkar başka oluşu ondandır söylenen o değildir yaşanan o olur. Rağmenler özlenir rağmenler keşke olsalara bile döner söylenmez içte kalır ukde değil direk içte kendine kendisine bile itiraf edilmez edilemez olur kalır yutkundukça boğazına takılana benzer.

Aralara binlerce şey on binlerce saat gün ay girer oturulur serin bir sonbahar sabahı bir yudum çaya eşlik eder rağmenler. Keşkeler yine yoktur ortalıkta varsın yaşandı geçtiler masanın üstünde doğan güneşe hüzne kim nasıl eşlik edecek. Bu gün ayın kaçı kim bilecek hesabını şimdi cama daha sakınılır hale gelmemiş vuran güneş.

Bir oyun süper Mario nun bilmem kaç yolundan bir tanesinde koşturulup gelinmiş diğerlerinde ne vardı sorusu sırta yük olmuş akıl oynar hale çoktan gelmiş. Hava yağacakmış yarın. Sana da öyle gelmiyor muydu serindi zaten daha serin olacakmış. Nereden çıktı soğuğun adını mı değiştirdiler. Rüzgar bildiğinden biraz daha.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code