Beni Tanıyorsun Artık

Beni yok etmek için polise yardım için çırpınan çok sayıda iyi niyetli suçsuz, kan kokusu almış kurtlara özenmeyen binlerce insanın peşinde koştuğu biriyim. Ölümüm için her türlü işlemin hak sayıldığı biriyim. Gece yarıları, sabaha karşılarda evimin kapılarına dayanılıp, kırılan kapıların ardından her türlü rezilliğin karıma kızıma yapılarak götürüldüğüm yerde işkencenin her türlüsünün yapılmasını hak etmiş biriyim. Beni öldürenlerin ellerini kirletmelerine sebep olduğum için katli vacip görülen, beni katleden zavallı iyi niyetli, tabancasını yanlışlıkla kafama sıkan zavallı gençleri korumanın bir vatan kurtarma savaşı bir İslami savaş olduğunu bilmeyen hakimler varsa onlara haddinin bildirilmesi gerektiğinin hatırlatılması, kafalarından bu düşüncenin çıkarılması, çıkartamıyorsa ülkemin en olanakları az bölgelerinde çalıştırılarak bu konuda ödüllendirilmesinin sağlanması gerekmektiği.

ben kimim

ben kimim

İnançlarım ne olursa olsun kadını aşağılamayan onu üçüncü, dördüncü bir sınıf vatandaş gibi düşünmeyen bir durumda bulunamam, bunun fetvasını veren kişilere biat etmezsem, anama, karıma, kızıma, bacıma adam gibi davranırsam bu dünyada yerim olmadığı gibi öteki dünyada da yerimin olmayacağını anlamamam gerektiğini anlamaz isem kafamın kırılarak anlatılacağını bilmem gerektiği.

Devletin bütün güvenlik ve yargı organlarının haklarım ne olursa olsun beni yok etmekten başka bir amaçlarının olamayacağı, bütün kutsal kitaplar ne derse desin benim bir hakkım olmadığı onlara biat etmediğim zaman dinime ve vicdanıma ihanet etmiş sayılacağım demek olduğu.

Sadece ve sadece onların inandıklarının doğru olduğu, yalan olduğu kesin olarak bilinen şeylerde bile kendi söylediklerinin doğru olduğuna kesin kes inanılması gerektiği. Tek doğrunun sizin söyledikleriniz olduğu.

Tanıdınız beni… Ben öteki.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code