Ben Kimim?

ben-kimim

Neden buradayım?
Ben kimim?
Bana ne oldu?
Ne oldu?

Daha çoğaltın yüzlerce soruyu tıbbı veya kaza denilen bir olayı yaşadıktan sonra değilse sizinle ilgiliyse ve ciddiyseniz. Soruyorsanız nasıl bir şey olduğunu ya tümüyle ya kesik kesik kopuk kopuk bir yerleri bir şeyleri hani sayınca zamanları tam denk gelse bile bir şeyler silinmiş kayıp olması gereken durumda yerde değil yok aralarda bir yerler bir şeyler kesilmiş koparılmış alınmış yok olmuş gibiyse gibi değil öyleyse size öyle geliyorsa aslında o haldeyse haldeysen.

Yılları zamanları ayları gerçekleri olması bulunması var olması senin olan duranları artık bulamıyorsan bir yerlerde durup uzunca bir durup atlayıvermiş tekrar tekrar kerelerce aynı şey başına gelmiş haldeysen senin olan bir dolu şey şey denilince değer seninse senin olduğunu hissettiysen sahiplendiysen duvar yazı film sohbet gece benim dediysen var olmadığını hissediyorsan şimdi.

Elimde çok şey vardı olmalıydı bakışı ellerine boş ellerine. Neyden nasıl zevk aldığını şimdi artık sana hiç bir şey ifade etmediğini acı çektiğin sızlandığın oncalıkların soluğuna denk gelse bile tıksırtmadığı aksırtmadığı bir havayı soluduğunu yadırgamadığını.

Yaşanmaz hayat yoktur denilen yerlerde oraya uyum sağlamış varlıkları duyunca okuyunca nasıl hayretin ortadan kalktıysa öyle olduğunu soluk alabildiğini renk değiştirip öyle kalabildiğini acı vermediğini zevk almadığını bütün hislerinin kablolarının yanlış ters bağlandığını olmadığını çoğunun aynada artık sen değilsini görüp.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code