Başka Adı Var!

yanlizlasmak

Bir tomar günler arasından hazin hüzün bir kenara bırak özlemişliği başka köşeye elde kalan kasvet bir ilerisi üşünüyor titreniyor. İç daha çok.

Sırf o yüzden dünyanın dönmüyor olması bile kimsenin umurunda değil ne halt ederse etsin merhaba arasına sıkışmış yaa öyle mi? Üşümek bile zevk verecek dokunulmadığının habercisi taiların arasından ayıklamak prinçleri temizlemek bir algı kartopu savaşı sonuç belli biliniyor olmalı onca taşın arasında pirinçleri keşke boyasaydık hinliği bile koskoca denizde okyanusta bir sinek oltayla insan oğlunun artık çok az bile olsa bir kaç bile onca çaba onca gayret bir de bağıra çağıra el kol parmak dirsek aynı kafa insanoğlunda aynı balık kafa o da insan oğlunda.

Kabalık olmasın ben seninin iş yapabilmesinin izahı yok. Olsun maçoluk iş yapar düzeni.

Karman corman ortaya karışık yaşanan hayatlar kimsenin hiç kimsenin hele bu zaman da planı öngörüsü yok Ası Bsi Csini bırak bir tek yumuşak G başa yazılmadığından o da hadi neyse kalk gidelim de nereye denk gelirse neresi olursa yaşamalar.

Elimi tuttu. Eski zamanlar yürek hoplaması tutmaz yanlışlıkla dokunuvermiştir umurunda olmayan olunmayan zamanlar tüketiliyor.Olur mu? Zaten versen kimse almıyor bırak köşeye çöpün yanına arkana bile bakma kaç gitsin zamanları ben ona emek verdim onca yürek denecek durumlar değil kurtul elinde kalmasın sırtına yük.

Üşümek de var. Sessiz sedasız kimseye dokunmadan bir tek beklemeyi say saniyesine kadar üstelik

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code