Sevgiyi Şöyle İsimlendir

sevgili olmak

İlişkilerin tanımlamalarında ilişkinin niteliğine çok yakın şeyler olsa da gözükse de içeriği her zaman tanımla aynı olmaz tanımı tutmaz her zaman demeyelim istisnalar hep vardır hiçbir zaman tutmaz.

Başka bir gözle bakalım varsa gözlüğünüzü çıkarın yoksa bir gözlük takın sizin olmayan başka görebileceğiniz bir konuma geçin yaşadıklarınızı şimdiye kadar ne tanımladıysanız o değiştirmezsiniz kendinize rağmen değiştirmek istemezsiniz değiştirmek pek işinize de yaramaz geçmişin cezası da size kesilecektir sizin taraftan bir şekilde.

Biri sever diğeri de. Birbirlerini çok sevdiler birbirimizi çok çok seviyoruz sevdik sevmiştik geçiniz.

Biri sevmeyi bir diğeri sevilmeyi bir diğeri hem sevmeyi hem sevilmeyi seviyorsa her biri kişiden bağımsız duyguları sevmeyi sevilmeyi ilgilenilmeyi aramayı aranmayı kombinasyonlarını çıkaracağınız yüzlerce duygu binlerce his binlerce beklenti babama benziyordu annem gibi olmayan biriydi ilk defa.

O dediğin dediklerin aynı kapıya çıkar. Girin bakalım aynı kapıdan çıkabiliyor musunuz? Başınızdan geçen geçecek olan geçmiş olan adını önceden ne koyduysanız koyacaksanız koymuş olduğunuz başınızdan geçen küçük bir öykü yü yeni baştan ta başından kare kare oynatın geri alın bir daha gözlüğünüzü takın çıkarın değiştirin baktığınız yeri yerleri başka bir bakışla.

İçinde kalır birinin gidenle götürdüklerinin yerinde ya da giden olmuştur alıp gidemediklerinin yeri boş kalır gidişini gitmeden gidiyor olduğunu bilmeden fark etmeden gittiğini bilmeden gidiyor olduğunu bilmeden.

Sevdalanmıştır sevmeye sevilmeye sevdalıdır sevdalanmıştır sevmek aşık olmak da. Aşk ismine ne derseniz hep tek kişiliktir nereden bakarsan bak kişiye özel özel dikim tek kişilik yaşanır sevgi şöyle isimlendir böyle duydum buymuş şuymuş adı aynı binlercesinin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code