Pavurya Çığlıkları

pavurya

Duymamışsanız duymayın kuzuların sessizliği gibi bir şey kuzuların sessizliği halt etmiş yanında. Pişirmek için kaynar suya atılırken. Solucan kıvranmaları kesip bırakan siz değilseniz basan ezen bakmayın.

Bir vahşet genlerin bir yerinde yerleşmiş bir yerde hep var olmalı kontrol edilebildiğinde güzel kontrol edilemiyorsa elden kaçıyorsa tutulamıyorsa beslenip büyüyorsa her kaçışta daha semiriyorsa dur denilmesi gerekli bunun için kontrol mekanizmaları var durduğu yerde onlarda olmalı onlar çalışmıyorsa vahşet büyüyor büyüyor.

Pavurya çığlıkları ile başlamıyor her şey kuzuların sessizliği ile de.

Her şey bir yerlerde zaten var oturup duruyor durmuyor biraz kıpırdaması bile bir el sallaması var çıkıyor bir yerlerde sonrası sonrası canavarlaşması büyümesi beslenmesi güçlenmesi yedikçe daha da aç hale gelmişliği.

Artık duymaz oluşlar alışıp daha da orta kalmışlıklara alışmalar önce yine de ağır sonra hızlanan daha da hızlanan gömmeler törensiz yürekte ki törenlerin bile gelişi güzel alel usul masada tabakta ki pavuryalara bile göz gezdirmeden ekmek arası balık muamelesi.

Oralara geldik geliyoruz dünyacak. Vahşetleri üçüncü sayfalara oradan haber olmaktan çıkarmalar.

2 Yorum
  1. Ece Evren says:

    Şükürler olsun. Zaten çökmüş bir moralle kapanmıştım sessizliğime. Nerelerdesin diye merak ettim. Gün birlik olma günü. Pavurya da çatlar bir gün umarım. Sevgilerimle Aydın :)

    • kucukprens says:

      Siz nasılsınız asıl? Karanlık olunca içine siyahlar kaçınca günlerin yazı bile yazmak bir zor kol kıpırdamıyor kıpırdamak istemiyor bir tembellik bir vazgeçmişlik. Sağ olun.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code