Tesadüf Olabilir mi?

hayat

Bilimsel bir yanı yok bunun. Bir bakıp bir kaç bakıp öyle anlatıyoruz. Hayatın bir yerinde bir şeyler olmuş oluyor hayatı gittiği yerden raydan çıkartıyor. Hayatı rayından çıkartmış olmadı hayatın hızını kesmiş hızlandırmış olmaması kadar. Hayata kişinin hayatına vücuduna küçük yaşta dokunulmuş olmaması gereken şekilde girilmiş çıkılmış olmaması gereken şekilde kırılmış itilmiş kakılmış zorlanmış.

Amerikan dizileri kiloyla ilgili obez obezi aşmış kımıldayamayacak hale gelmiş kişilerin bazılarını anlatıyor kiloyla ilgili sorunları.

Güzel insanlar çoğu genç insanlar kilolarıyla başları dert de çok güzel yüzlü güzel insanlar çok kilolular. Biraz ardına bakıldığında bir dokunulmuşluk hayatına.

Hayatlarına bir dokunulmuşluk görüyoruz çoğunun.Gidip biraz geriye çocukluğuna vücutlarına dokunulmuş hayatlarına dokunulmuş görüyoruz.

Çöp evleri var bazılarının bazılarının birktirme saklama kokanı çürüyeni bile saklama gizleme biriktirme istifleme merakları var. Onlarında onlarda da benzer sendrom. Hayatlarına dokunulmuş itilmiş kakılmış vücutlarına onların olana istemediği istese bile daha tercihi olmayan şekilde dokunulmuş. Aile de uyuşturucu alkol parçalanmışlıklar. Vücudu şişiriyor belki zayıflıklarda öyle aşırısı belki biriktirme saklama saklanma aşırısı belki.

Rayından oynatılmış çıkarılmış hızıyla oynanmış hızlandırılmış kontrol edilemeyecek hızda yavaşlatılmış hayatlar.

Tesadüf olabilir mi?

Tags:
1 Yorum
  1. Ruhsadan İnciler says:

    TLC ‘nin ve Lifetime Cannel’in programlari çok guzel bu arada 👌.Yazin çok guzel tabiki tesadüf degil hicbirsey ne yazikki herseyi biz yapiyoruz kendimize 🤔

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir