Öyle Aklına Takmadan

hayat-ve-yasam

Başka şeylere de benzer o onu öteki ötekini bilmez biraz mide kaldırıcı hoplatıcı olabilir. Özür. İçinde bulunulan durumlar günler elinizin pek de ulaşamadığı sırtınızın ortasına yakın el değmedik bir yerinde parmak ucuyla uzanabildiğiniz dokunabildiğiniz yerinde peydah olan ortaya çıkan oluşan bir sivilce durumu.

En güzel yerde en güzel müziği dinlerken dans ederken bir kaşıntı desen değil bir acı değil bir ben buradayım kalkışması dürtmesi sık sık sinir bozucu el gidici bir gayri ihtiyari el uzatması sinek kovucu hadi sende oradan el uzatması onun beklediği o değil kadınsan sütyen kopça çiziği rahatsızlığı gibisi yer değiştirse olacak bitecek havası.

Öyle aklına takmadan takılmadan seninle birlikte yalnızlıkta kurtulma çabası olmadı yakındaki anne abla ağabey pek mide kaldırmaz en son eş sevgili iyi arkadaş bir rica edilse steril operasyon çamaşırda izi kalır kalmadan. O günlere benzer bu günler öyle huzursuz sıksan boşalsa tam da yerinde.

Yaz desen yaz kış desen değil yağmurlu hamam hali hava ter sivilceyi yerinden hortlatan ben buradayım bak gece yarısı hamam böceği ortalığa çıkması çıkarması kedinin bir fare zıplaması bir tepik başka bir yataktan korkulu gözlerle bakılması o neydi uyanması. Tam o zamanlar huzursuzluğu neye yorarsan yor. Suskunluğun hep hayra yorulması esas değil neoldu ne olacak başımıza ne gelecek sorgusu.

Tam da rüyam da neyse hayırdır inşallah uyanışı öyle say onca hikaye durumlar böyle sivilce ben buradayım çizgisinde.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir