Kalemle Lafla Sözle

Kalemin ucundan dilin ucundan o da yetmiyor beyninden düşüncelerinden kan damlıyor. Bir kurt misali kurt da değil bir sinek misali ölünce öldürünce lavraların bırakılacağı hemen anında bırakılacağı üşüşmelerden az önce.

Kırılıp dökülüp öldürülmüşlükler kalemle lafla sözle.

Eminim bunca kan damlayan onca lafa lekesi bile değmeden lekesini bile görmeden.

kalemden dusen sozler

Zannedersin ki caddelerde sokaklarda kalabalıklarda değil öyle değil gazetelerin içine makalelerine serpiştirilmiş yerleştirilmiş o da yetmez doldurulmuş hem de o kadar tıkış tepiş el ayak itmeleriyle binilmez taşımaz asansör kapısı kapatırcasına doluşulmuş oralardan.

Kadınlar en çok da çocuklar ezilmekten kan kalmamış ama olsun yine de vardır silindiri bir daha geç üstünden bir daha olsa ince en ince baklavanın öğürülesi inceliğinde olsa hani bu kadar uğraşmışken.

Mutlu ve toprağını bulmuş çiçekler tam da mezar üstünü olmalı kaldırımın arasından aykırı olmaz ya oldu duvar da taş aralığında o çok aykırı olmaz kopart gitsin yok et gitsin sök gitsin ez gitsin gitsin yok et.

Hayatın içinde yeryüzüne tekrar itilmiş yeni baştan sen bu seferde böyle bir başla bakalım.

Bir de daha zor olsun diye üstüne karda düşmüşse.

Kalemin ucundan damladı.

2 Yorum
  1. *o da yetmez doldurulmuş hem de o kadar tıkış tepiş el ayak itmeleriyle binilmez taşımaz asansör kapısı kapatırcasına doluşulmuş oralardan. *cümlenin o anı hayal ettirmekteki başarısı. Mükemmel. Diğerlerini tekrara tekrar okuyup düşünmem lazım. İnsanoğlunun canavarlığı neden bu kadar salınmış, izin verilmiş, arkadan destekli gibi dört nala gidiyor aklım ermiyor.

    • kucuk prens says:

      İnsanoğlu insanoğlu olmaktan çıkıp. Bundan sonrası başka bir yerler. Değerlerin hepsini silip geriye baktığında boş bir tuval orada ne istiyorsan o var de. İnsanların artık anlattıkları sadece halüsünasyon o da kendilerinin gördüğü bile değil başkalarından dinledikleri. Bir kızgınlık yazısıydı yine. Elinize yüreğinize sağlık. Yine yaraya dokunup iyi gelmeler. Teşekkürler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir