Bir Filmde Vardı

Sabır taşı olmuşluğu vardı anlaşılmamıştı taş gibi kalakaldı öyle anlaşılmıştı rastlanır rastlantıdadır her şey öyle anlaşılır. Yıllar vardır bilmem denir.

Zamanların yer değiştirmesi değişmese her şey iyi gidecek olmuyor zamanlar yer değiştiriyor fark ediyor edilmiyor sakar zamanlar o ondan önce o daha sonra sakar zamanlar olmayacak zamanlarda az önce az sonra olmayacak kadar tesadüfler yanlış anlaşmalar yanlış kelimeler yanlış anlaşılmalar yanlış kelimelerle kurulmuş yanlış cümleler söylenmeyecek yazılmayacak zamanda yazılmış söylenmiş söylendiğiiçin olmamış olmuş olacak olmamış.

filmler kelimeler

Başınıza gelmiştir onca cümle israfı boşa.

Her biri yaşanan hayatı ters yüz etmiş kendi fikrin kendi cümlen kendisi için kendin için bile duvardaki tuğlalara yer değiştirmek gibi yer değiştireyim derken duvarın artık olmayan duvarlar hayatı ters yüz olmadı yaşanacakları yaşananları yaşanması gerekip yaşanmayanları yok edecek kelimeleri cümleler silah gibi patladıktan sonra dönüşü olmayan gitti giderlikler.

Filmi merak bile etmediniz. Bütün filmler siz hangisini aklınıza getirdiyseniz önce hangisi geldiyse ben gördüm kesin gördüm bu. Merak bile yok.

Sorarlarsa hangisi şu mu? İşte o.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir