AVM Kültürü Kaldığı Yerden Devam

korona-sonrasi-avmler-aciliyor

AVM ler berberler kuaförler güzellik salonları açıldı.

Özellikle AVM ler kiralar sorun oluyormuş. Aidatlar. Ödemeler. Ödenmesi lazımmış beni bizi çağırıyorlar gel öde. Markalar çağırıyor gel öde.

Kim ödüyordu kiraları. Biz. Markaları kim marka yaptı. Biz.

Marka oluyordu marka vardı aldığım her şeyin içinde marka var kirası yakıtı çalışanın maaşı kar denilen şeyler vardı.

Korona dan sonra bu hesaplar biraz zor öyle kolay kolay yapılacak hali yok. Hatta dip boya şekilsiz ya da elden usta olmayan elden çıkmış makyaj kaş kirpik vs. Görünen o ki bunun altına Bilmem ne marka T shirt etek pantolon.

Epey dir değerleri kalkmış olarak duruyorlar. Yeniden değerlenirler mi? Evet eski değerlerini hiç bulmayacak olsalarda dip ten biraz yükselecekler o kadar. İşporta olmasa bile şıkır şıkırlık 7 -24 pırıl pırıl geçti gibi. Kafeler lokantalar barlar onların muhabbeti bir köşeye bir yere sotalenip hani bakmalar ay bakıyorlar filan o mesafeler gözlük dürbün isteyecek zor. Eski değerleri olmayacak gibi.

Biraz daha sosyal medya da sürecek. Bir süre daha.

Alt da bir şort üstte bir T shirt rengi atmış bile olabilir. Ay giymiş kaşı gözü bile durumları eski zamanlarda. Açık alanlar güneşe koşuya balkona ay güneşi görür görmez yeşil alanlara yayılıveriyorlar durumları. Bir şort bir eşofman bir t shirt lastikle tutturulmuş bir saç dip boya da neymiş. Üç numara kendi elinden çıkmış üç numara ekranda bile gözükmeye başladı bir gömlek bir şort eşofman traş saç sakal kendi elden çıkma altına ne giysen olur.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir