Algılar ve Yaşam

O gün hayatına bir şekilde değen bu gün o değil. Başka olmak başka bilinmek başka anlaşılmak başka düşünülmek neden? O kimdi? Bu kim?

Eline bir kurukafa sor bakalım işte bütün mesele bu.

Algıların size oynadığımı? Size oynananı algılayamamak mı?

Yaşam

Bu soruların bir kısmını belki tamamını hayatınızda bazı kişiler için kullanmış olabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız bu sorular vardır belki şimdi bile hayatınızda. Cevabı bulmak da o kadar değildir.

Kuralları çok değişmeyen bir çizgidir yaşam. Zorlamazsanız hiç kenara köşeye gitmez su gibi yolunu bulur. Bir zaman gelir su gibi yolunda giden şeyleri yüreğiniz belki, belki hormonlarınız, belki astroloji de yıldızınızın bir oyunu, belki hiçbir şey sizin biri için kenara köşeye biraz daha ya çekivermenizdir düzeni bozan. O biri tanıdığınız bir kokuyla kokmamaktadır, konuşmamaktadır bildiğiniz bir dilden, vücudu sizin kımıldatamadığınız yerlerini kıpırdatmaktadır, sizi başka bir yerlere nereye çekerse sanki o tarafa o daha istemeden bu taraftan demeden aman anladınız büyük bir ihtimalle olur işte tam da ondan bunu anlatabilmek için başka bir yazı başka kelimeler başka harfler gerekiyor yok elimde bunlarla idare edin işte ondan.

Sonra işte o sorular ve benzeri binlercesi.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir