Yürekler Elma Çekirdeği

Isırılmış bir elma masanın üstünde. Biraz geçmiş biraz pörsümüş kararmış yarım kalmış bırakılmış.

Tadı hoşuna gitmemiş. Acele biraz zamansız o da olabilir. Bir çalıntı an ağzı dolu yakalanmak. İçinden kurt çıkması yarım bir kurt en kötüsü.

İlişkiler. Masa üstünde kurumaya bırakılmış aynen.

elma çekirdeği

Tadı hoşuna gitmemek. İlk ısırık sonrası beğenmedim bir yüz buruşturma elbet biliyor olmalısın masanı üstüne bırak, olmadı çöp kutusu, telefona çıkma, görüşürüz yalanıyla bir elveda, tarifi çok içine katarsan ondan görünüşü güzel ama tadı.

Bir kaçamak nasıl rast gelmişse, denk gelmiş, zamansız bu çabuk biterli başlanmış, bu an bu gece, bu gün, bu birkaç gün hesaplı.

Kimin olduğu belli olmayan sorup vazgeçme nedeni olmasın susulmuş bir bakalım olursa iki taraf çokça çıkarcı kötü niyet sakla arkana başlanmış, tam anı yakalanılmış benim bir önemli işim vardı bye.

Tam bu tat çok güzel böyle gitsin ir ısırık daha, bir acı tat dilde yut bir anda bir ısırık daha kımıldayan ne? Ne oluyor bu ilişki de? Ne? Neden? Niçin? Ne oldu? Bu nereden çıktı? Neden söylemedin? İçine biraz şeytan kaçmış sorular. Birazdan fazla kuşkuya bulanmış olmaz amaları çoktan atlamış bir engelsizlik.

Masa üzerine bırak git. Biraz kararmış, biraz çürümüşlük, artık yenmezlik etiketi üzerinde.

Vedalaşmadan gidersin, yürekler elma çekirdeği.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir