Şimdi Elimden Bir Kaza Çıkacak

Amigdala dolu, daha da doluyor itiş takış yer yok bazılar tekme tokat dışarı. Hani bura neyse bitti bitecek. Yarısı öte taraf korkusu, bilinmeyene. Geçerken ayağına basılmış biri fark etmeden seni affetmiyorum derse, hani yarısı bundan. Pek boş yerde yok gibi, kalmamış olmalı, olsa bazıları niye dışarı öyle istenmeyen adam misali artık senden korkmuyorum, yani tam olarak öyle.

karışık

Tansiyon, kalp ilaçları biraz genişletmiş bile olabilir, sizi şöyle alsak, siz de şöyle, siz dışarı artık yo öyle bir şey korkmuyoruz, ayol sana demedim sen kal, sen gidersen uykumu kim kaçıracak. Siz biraz dışarıda bekleyin, Asansör düşme korkusu sen nereden çıktın, eskiden daha b.ktan asansörlerde korkmadık şimdi. Siz ayı mı kaldı, yılan mı kaldı bu kış günü hadi dışarı naşh naşh. Yaza kadar canım kapının orada bekleyin yer açacağız dışarı ama.

Kupurdan bir şeyler çıkma sen şöyle gel bakayım, yanına sen geç g.t donma kış geldi ya şişmanlamışın, gaz kesilmesi sende iyice irileştin obez ne ulan öyle şöyle az geri, incik ip gibi köprüden geçme sen her tarafı tıkıyorsun biraz dik dur bakayım, düdüklü tencere patlaması sen onun arkasına, yanma sende onun yanına, sahte rakı denk dur kıpraşma.

Böyle biraz düzeltince biraz yer açılmış olmalı, tık odasına yorgan altı korkular onlara dokunmamalı çıkınca ortalık karışıyor.

Kirpikleri yakma sen iyice zayıfladın sigarayı bırakınca, saç dökülmesi sen dışarı artık dökülecek saç kalmadı boşuna kalabalık yapma, kilo alma sen kilomu aldın ne? Ağzımdan şimdi bir küfür kaçacak şimdi sen artık boğazını biraz tutsan, başımıza iş alacağız sende titreyip durma dikkat dağıtıyorsun, elimden bir kaza çıkacak çok oluyorsun şimdi elimden bir kaza çıkacak.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir