Sevmeliydik Sevmiş Olmalıydık

sevgili olmak

Ne yazık sevmiş olmalıydık birilerini birbirimizi seni beni . Olmalıydık olamadık olamamış olmamız şimdilik neredeyse ışıktan hızlı yaşayan yaşananlarda silik silinmiş işaretsiz geçip gideceğimizin geçilip gidileceğinin kanıtı.

Boş verin bir köşeye koyamadığımız koyduğunuz uçup giden kedi köpek bıraksa başkaları koklayıp buradaymış burasıymış denilecek kadar olamayan işaretinizin çentiğinizin zamanın silgisiyle daha ilk rüzgarda. Sevmeliydik sevmiş olmalıydık. Yüreklere bir kedi tırnağı çiziği olsa bile acıtır yakar unutmaz olursunuz unutulmaz olur öyle bir işaret.

Acıyla mı?

Sevmiş olmanın hazzı da zevki de kedi tırnağı gibidir. Öyle çizip en olmadık yerde zamanda tam da unuttum dediğiniz denilen bir anda geçti artık zamanında bir sızı bir acı çizikten mi? Yürekten mi? Sen de beni ben de seni çok önceden çok eskiden daha öyleyken böyle değilken.

Şimdilerde kapanmış kilidi vurulmuş pas tutmuş yok olan yok sayılan yok sayan girilmez giremez olmuş yüreklerle içi çok dolu yer yok havasında bütün biletleri satılmış kimse gelmemiş konserlere benzer boşluklara söyle dur yüreklere hadi başla söyleyeceğini söyel en çok ben benden daha çok ne varsa söyle dinleyen olmadığı yok olduğu olsa bile sayıdan sepetten değil.

Hep öyle değildik öyleydik öyle kaldık olsa da kendi kulağına kendine biraz da yüksek seslice.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir