Onca Söz Söylemiş Atalarımız

hayata-karsi-durus

İçinden geliyor olmalı boş yerlerin dolu olduğu her şey o kadar yalnızca o kadar hepsi o kadarcık başka yok. Her şeyi ben bilirim her şey dediğin benim bildiğim kadar o kadar. Cehaletin yan etkisi hiçbir şey bilmediğini bile bilmediğini anlayabilmek için cehaletten bir tık niyet karar bile vermemiş halde üstelik.

Kruper etkisi varsayımı teorisi her ne derseniz o üstelik Nobelli. Nobelli olması da neymiş falan o bile. Her neyse havadan bulaşıyor sudan geçiyor fotonlar taşıyor büyük bir ihtimal doğuştan da olabilir her nasılsa bulaşıyor kalıyor sittin sene yapışıyor zevk veriyor yormuyor ne kafa ne vücudun bazı bölümleri öyle fazla yan etkisi de yok organik ilgi duyuluyor üstelik insanı asansörlüyor öyle bir özelliği de var.

Onca söz söylemiş atalarımız hiç biri Nobel e aday olmamış önceden olsa bile. Boş başak dik durur dolu başak eğilir filan demişler nafile adaylık yok Nobel e.

Şimdi bu bulaşıklıkta nasiplenmişler arasında bulunmakta bir güzellik.

Nerelere bakarsak görürüz önce aynaya ara sıra rastlaşmışlığımız olabilir şöyle bol sofra tabak yemek vs Tv programları iyice ortaya çıktıkları spor programları ahkam keserken birileri sokakta dolmuşta otobüste Pazar yerinde de ayrı diye başlayan içi boş edebiyat sohbetlerinde sırf israftan kaçınılan ekonomik elli altmış kelimeyle hem de saatlerce.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir