Mutluluğun Bedeli

mutluluk

Mutluluğun resmini Abidin mutluluğun resmini işin kolayına kaçmadan. İşin kolayı zoru bırakın resmini o da yok. Böyle gidecek gibiyiz artık öyle gözüküyor.

Umut öte taraf da hesap zamanı . Bu adamın mutluluğunu verdiniz mi eline? Vermediler diyor. Kim vermedi kimler vermedi dizilin şu şu şu da bu bu bu da bayağı çokmuş. Bir de şu dedi de vermedim bu dedi de vermedimciler. Bayağı bayağı çok. E biz de birilerinin mutluluğuna kışt demiş olabiliriz biz de onun listesinde.

Sen böyle dedin ya şimdiden gel bakalım o da olur oluyor. O öte taraf da verecek hesabı sen ondan hesap sorduracak mı şın sormayacaksın sordurmayacaksın söz ver yemin et helalleştim dede bakayım. Öte taraf da ağzını açayım deme. Her şeyi bilirlermiş biz hallederiz o kısmı sen ağzını açma açayım deme.

La yaşadığımız ne ki üç kuruşluk dünyanın ömürün iki buçuk kuruşunu da siz alın aldınız ne kaldı ki? Yarısı bel ağrısı yarısı gece yarısı nefessiz uyanış bir de onu da. Bu dünyanın yükünün bedeli o da. Yüz küsur yaşına kadar onlar istesin benden paso. Öte tarafa bayağı gidecek götürülecek hesap yük birikti zaten bu kadarı bile.

Mutluluğun bedeli Abidin işin kolayına kaçamadan hesabı lütfen. Öte taraf yangın yeri olmalı. Mutluluğu elden gidenler alınanlar Mutluluğun bedeli. İşin kolayına kaçsan da olur Abidin hesabı lütfen.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir