Müjde Gibi Bir Haber

kedi

Sana müjde gibi bir haber. Seni İrma’yla tanıştıracağım. Sokak kızı bilirsin. Bir kaç kere sokağa çıkmışlığı kaçmışlığı oldu onlarda pek öyle ileri gidemedi biraz da bizde ki panik bir köşe bir dal dibi bekledi durdu bir tedirgin en büyük mecerası bu.

Hayatının en olmadık zamanları gece yarılarını biraz geçmiş zamanlar çoğu sadece bizim duyacağımız çığlıklar en çok da anneannesi geldim canım ne var yanaşması biraz bulaşma biraz sürtünme bir yalakalık sorma. Açlığa dayanamıyor birilerine benziyor bir de seviyorum ayakları cırmıklı ısırıklarla kötü huy dediğin bu.

Bir cesaret abidesi gibi ortalıkta salınıp kabadayılık taslaması da görüntü görenlerin söylemesi onların yalancısıyım karıncadan bile korkuyor olduğu ortalığı velveleye verdiği hep hikayeden korkak zibidi.

Dışarıda dolaşan bazı iri yarılara işmar attığı onları kapıya pencereye gelecek hale soktuğu dışarı çıkabilse neler yapacağı ayrı mesele adına yakışır gibi kırıtması azdırıyor olmalı delikan lıları görüntü öyle iş yok gibi geliyor bana.Bir de yağmur yağınca gök gürleyince yerine ruhlar diyarından kaçmış bir zombi telaşı.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir