Mikro Görünmez Kaynak Saçların Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

mikro görünmez saç kaynak

Mikro görünmez kaynak saçlar yaptırdıktan sonra herhangi bir özel bakım yaptırmanız gerekmez. Her zaman kullandığınız şampuanı kullanarak saçlarınızı yıkamaya devam edebilirsiniz. Mikro görünmez kaynak işleminden sonra denize ve havuza girebilir, sauna ve solaryum aktivitelerinizi de güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Boyama, renk açma, balyaj ve ombre gibi saç üzerinde uygulanabilecek işlemleri yaptırmanızda da herhangi bir sakınca yoktur. Saçlarınıza ısı ile çalışan düzleştirici ile şekil verebilir, fön çekebilir ve maşa da kullanmaya devam edebilirsiniz. Şekillendirdiğiniz saçlarınızı geniş fırçalar ya da tercih ettiğiniz tarakları kullanarak dip kısımlardan rahat bir şekilde tarayabilirsiniz.

Mikro Görünmez Kaynak Nedir?

Mikro görünmez saç kaynağı uygulaması özel teknikler ve yapıştırıcı malzemeler kullanılarak saçlarınıza uygulanır. Saçlarınızı herhangi bir sebepten dolayı kestirdiyseniz ve tekrar uzatmak istiyorsanız, en doğal görünüm elde edebileceğiniz ve güvenilir bir yöntem olan mikro görünmez kaynak yöntemini tercih edebilirsiniz.

En ufak saç tutamlarının doğal saçlarınıza ilave edilmesi ile gerçekleştirilen mikro görünmez kaynak uygulaması hafif ve kullanışlı saçlar elde etmenizi sağlar. Dışarıdan bakıldığı zaman asla fark edilmeyen ve gün içerisinde size kendisini hiçbir şekilde hissettirmeyen mikro görünmez kaynak, doğal saçlarınız ile bütünleşebilecek özelliklere sahiptir.

Mikro Görünmez Kaynak Doğal Durur mu?

Kısa saçlara da uygulanabilen mikro görünmez kaynak rahat kullanımı ile ön plana çıkan saç kaynak uygulamaları arasındadır. Saçlarınıza ilave edilen özel kaynak saçların ince ve hafif olmaları tamamen görünmez bir etki yaratır.

İnce yapıya sahip saç tutamları, doğal saçlarınız ile bir bütün oluşturarak geçiş kısımlarının fark edilmemesini sağlar. Şeffaf yapıştırıcılar ile ek yerleri tamamen görünmez hale getirilir. Dışarıdan bakıldığı zaman renk dengesi eşsiz bir şekilde ortaya çıkar. Mikro görünmez kaynak uygulamalarının kullanım süresi saçlarınızın yapısı ve uzama hızı ile doğru orantılıdır. Ancak her zamanki saç bakım işlemlerinizi uyguladığınız durumlarda saç kaynak uygulamasını uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Saç kaynağı konusunda uzman olan Atrium Paris Kuaför’ün http://www.atriumpariskuafor.com/mikro-sac-kaynak/ adresini ziyaret ederek mikro görünmez saç kaynakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir