Kötü İnsanlar Değerli Olmamalı!

Kötü insanların yaptıkları bir şekilde bile değer taşımamalı değerli olmamalı.

Hacker lar öyle yaptıkları iyi şeyler değil. Rus hackerların yaptığı da iyi değil. O konuda bir şey denemez. Adamlar ne kadar sporcu varsa üst düzey dereceleri olan WADA nın arşivlerine dosyalarına giriyor bu türde sporcuların dosyalarında ne varsa açıklıyorlar. Ne var ne yok hepsini.

Bradley Wiggins

Herkes hakkında ne varsa. Suç unsuru olmayan şeyler çoğu. Ben şu ilacı kullanıyorum şunu yedim bunu içtim bunu burnuma sıktım. Burası dedim ya suç unsuru yok. Açıklanınca art arda bir şeylere dikkat edince üstüne basınca. İnsanların astım olma oranı yüzde beşler civarında bisiklette astım ilacı kullanan kayakta astım ilacı kullanan yüzde yirmiler.

Açıklanınca ortaya çıkıyor bir şeyler. Bisiklette Sky Team yani bisikletin son Fransa Turları nı kazananların takımı en çok biz şeffafız her şeyi size açıklıyoruz biz açıklarız diye bağırıp derecelerine acaba diye bakanlara bir de fırça atıyorlardı. Altı buçuk kadanslar filan banamısın? Wiggins özellikle Wiggins sadece Fransa turundan birkaç gün önce rahatsızlanıp tura denk gelen zamanlarda kullanıyor ilaçları sadece o günlerde. Fromme ise vücuduna iğne değdirtmediğini insan üstü kadansları ne münasebet. Doping moping hak getire. Her şeyi açıklarız biz şeffafız.

Yasal tabii ki. Zamanlamalar yerler hep yılın sadece o zamanları manidar bizim tanımımızla el kirlenmiyor efendim eldivenli el kirlenir mi? İz bırakır mı? Astımlı olmasalar bile o sırada bir astım bir kriz at devrilir o kadar kadans at bile.

Yasallığına bir diyeceğimiz olamaz. Vücuda iğne girer de girmezde. Sky izni almış basmış iğneyi çocuk hasta. Hiç yapmam yapmadım. Der çocuk haklı. Her şey şeffaf yemin ediyor takım çarpılırsa takım çarpılacak . Pelaton da ekmek yiyen onca insan onlar da yapsaydı yapıyorlar zaten.

Demek ki neymiş? Çok bağıran oldu mu?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir