Kimliğini Açıklamak

soru-isareti

Kimliğini açıklamak istemeyen bir yetkili kimliği herkesçe bilinen bir tek senin bilmediğin iyi haber alan kaynaklar iyi haber alıyor yetmiyor sana da söylüyor camia nın önde gelenleri yönetimin konuş ama kimse bunlar demesin diyemesincisi yakın kaynaklar kendisi ama kendisi söylemiş olmayı içine sindiremiyor.

Bunlar aslında doğru olmayan bir şeyi doğru olarak anlatmak özellikle size söylüyorlarsa siz duyuyorsanız duyduysanız siz okuduğunuza siz duyduğunuza göre sizi yönlendirip yönetip sizin aklınızı doğru çalışmaktan alıkoyup aklınızı doğru çalışan düşünme tarzınızı yamuk yumuk bir şey yapıp yamuklaştırıp eğip büküp yanlış yere doğru onların istediği yere doğru götürme amaçlı işlerdir.

Örneklemesi belli olmayan tezgahlanmış istatistiklerde böyle bilmem ne hekimlerinin tavsiyeleri de bilmem ne mensuplarının tercihleri de bilmem nereliler böyle diyor böyle istiyor da istemiyor da aynı sizi yoldan gittiğiniz yoldan çıkarmak iteklemek sizi gittiğiniz gideceğeiniz sizin tercihiniz sadece sizin tercihiniz yerden alıkoymak için fiziken maddeten olduğu kadar belki daha çok manen.

Bu örnekler küçük ve dardır genişleri çokları daha güzel olanları hayatın başka alanlarında başka yerlerde görürsünüz kavgaları rekabeti yalanların büyüklüğünü hele binlerce yıllık eskilerini antikalıkları antikaları biraz dikkatli bakınca bakarsanız bu anlatılan etkisinden kurtulup sıyrılıpbir yana oturtup bunları kendiniz olup kendi aklınızla bakabilirseniz bakarsanız bakmak isterseniz görürsünüz. Hala görmek bakmak istemiyorsanız da o zaman da siz ben ben ben böyle şöyle bu şekilde istiyorum deseniz bile. Kimse beni.

Giyinmek te bir tercihtir asıl soyunmak aslını ayna da görmek siz busunuz ben buyum tercihidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir