Kalemde Bir Sessizlik

kalemden-dusen-sozler

Kalemde bir sessizlik bir durgunluk yazmak istemiyor katlanıyor gönül de bir bildiği vardır içine bir şeyler atmıştır her türlü beraberlikte olur uyuluyor mecburen.

Sessizlikte kulak tetikte epeydir ses yok neredesin ne oldu merak işte sende yokluğunda arandığını.

Etrafa bakınca gözde bir yer değişikliği kapaklarda bayağı düşme yırtık pırtık görüntülere her neyse bir şeyler işte.

Avustralya Açık var. Gece yarılarından öğlen zamanı ele geçmişlik o da var. Orada daha güzel gözlemleniyor İri baş olup kurbağa yerine konmak gerçek zannetmek onu da vıraklamaya zıplamaya kalkmak oynamak kurbağayı ses yok görüntü o da yok.

Olmamışsın daha fırınlarca ekmek üstüne belki fırında yenecek o kadar olmamışlık. Tamam kim aldıysa kim çıkarttıysa seni oraya burada da sahaya hani her neyse nasıl çıktıysan sudan daha kurbağa olmadan bana kurbağa dediler diyen var. Var da.

Kurbağanın yokluğunda telef olmuşluğunda işine gelip birilerinin kurbağa bacağı çorbasının yemeğinin para ettiği bir zamanda aç gözlülük katliamı katliam açlığı bir para gözlülük hırs yok edilmiş kurbağaların yerine daha iribaş lığa bile anca varmışken varılmışken kurbağalığa.

Sırf o yüzden daha pişmeden olmadan daha zıplamadan daha ilk vırak sesi gırtlaktan çıkmadan bir telaş kurbağalığa ayaklar yok iribaş olacaksın iri bile olamadan. Hemen ben yaparım ben bu kadar ederim ben de. Tamam kurbağa adayısın. Çıkıp onca insanın önüne. Kort ta denk gelecek belki bir de zıplayacak afrası tafrası öküzü geçecek tam o kıvamı.

Bizim sahalarda da bir dolu iribaş kurbağa listesinde. Bilmem kaç milyon dolar bu kadar etmiyor iribaşların tamamı kurbağalar da dahil etmiyor o kadar etmez. Bu gün olmasa yarın İribaş lar kurbağa bile olsa salataları çok para etse de.

Amatör küme maçlarına benzer bir lig al çekirdeğini gel beleş otur türbüne.

İribaşlarla dolu binlerce kort. Yemeğin ederi lezzetinde lezzet malzemede baharatta maharet elde

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir