Göç Dediğin Kolay Değil

bulutlar arasinda deniz

Şaka gibi bir zaman dilimindeyiz. Böyle gider mi biter mi bilmem. Yanında kuantum bile halt etmiş bir kurallar zinciri o da değil yokluğu yoksunluğu. Öfke ile demek istenenin dışında şeyler söylemek yazmak o yüzden kağıtta olan her şey gelmiyor önünüze anlatılan hele hiç. Ne konursa serpme al onu ye lezzetinden ağız tadından sana ne karnın doysun yeter e geldik o da son durak olmasa gerek.

Test zor kolayı sabah çıkardığın gazın kokusun da bulunan mutluluk bir dolusu için. Bu gün de değilim kötü zeytinin acılığı. Kaçamak dışarı çıkışlar saat dördü geçti olsun yine dışardayım havasıyla eli poposunda dolaşmak bana bulaşmaz sabah çıkardığın gaz kokusuna seviniyordun oysa. Değişti ya zamanlar bulutlar karma karışık tepede öyle allı güllü koyulu açıklı sirus kümülüs stratus nümbüs yer daha da hareketli bu olmadı bunu duydun mu oturduğun evin değerinden sana ne ne karıştırıyorsun içinde oturup öldüğün sürece sana ne fayda başka planların varsa senin kurduğun planlarda aynı değerde aynı ölçekte büyüyor küçülüyor zaman öfkeyi alıp götürsün o kadar kurallar olsun doğru eğri.

Mezarları önceden kazıyorlarmış bu dünyaya kazık cakacak hal yok bunda yıkılmadı depremlerinden sağ çıktık sevinci yapan çalmamış oh be kurtuluşu altı ya çalmadı yediye sekize hakem düdüğü gibi olmadı var a bakalım ay demirden değil de betondan zeminden bugün de paça kurtuldu ile yaşanan zamanlar.

Kediler bir telaş onlarda mama nerede kuş da yok çöpe atılan bir şey de göç dediğin kolay değil yağmurlar gelmeden geçen yıl bu zamanlar yüzden fazlaydı daha o kadar değil.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir