En Şık Davetiye Modelleri

Davetiyeler sadece düğün ve nişan törenleri için değil mekân açılışlarında da kullanılan bir materyaldir. Davetiye almaya gidecek vaktiniz yok ise ve bunun için her davetiye satan yeri dolaşıp katalog bakamam sıkılırım diyorsanız tek yapmanız gereken bilgisayarınızın başına geçmek ya da akıllı telefonunuzu elinize alarak online davetiye satışı yapan siteleri ziyaret etmektir. Bu sitelere girdiğinizde isterseniz orada size önerilen kataloglara göz atıp seçim yapabilirsiniz ya da kendi aklınızda olan davetiye modelini tarif ederek mesaj bırakabilirsiniz. Sitede sizin isteğiniz göz önüne alınarak hazırlanan davetiye örneği online olarak size sunulur beğenirseniz sipariş verip adresinize postalanmasını isteyebilir ve kredi kartınızla hiç yorulmadan ödemenizi yapabilirsiniz.

davetiye modelleri

Farklı Davetiye Modelleri

Değişik ve farklılık peşindeyseniz düğününüz herkesin ki gibi olmasın her detayıyla akılda kalıcı ve insanların uzun süre unutamayacağı türden olsun istiyorsanız ilk iş olarak çılgın bir düğün davetiyesi ile işe başlayabilirsiniz. Bunun için isterseniz bir davetiye tasarımcısından yardım alarak ya da yeteneğinize güveniyorsanız sıra dışı bir şeyler ortaya çıkarabileceğinize inanıyorsanız bunu kendiniz yaparak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu sayede davetiye gönderdiğiniz eş, dost ve akrabalar sizin düğününüzün bir parçası olan bu davetiyeyi asla unutmayarak yaratıcılığınız için sizi takdir edeceklerdir. Tabi unutulmaması gereken nokta ise davetiye fiyatlarıdır, ne kadar farklı ise fiyat ona göre değişir.

düğün davetiyesi

Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları modellerine kullanılan kâğıdın kalitesine ve tasarımlarına göre değişiklik gösterebildiği gibi satışını yapan yerlerde de fiyat farklılıkları mevcuttur. Size en uygun düğün davetiyeleri nerede satılıyorsa iyice araştırıp ona göre sipariş vermelisiniz. İçinize sinmesi çok önemli ve sadece düğün için değil, nişan töreni, sünnet düğünü ve açılış merasimlerinde de sevdiklerinizle beraber olabilmeniz için yollayacağınız davetiyeler hem kişiliğinizi yansıtan türden hem de kullanılan malzemeye göre kalitenizi de ortaya koyacaktır. Sanırım bunun için biraz fazlaca parayı gözden çıkarmalısınız ama endişelenmeyin davetiyeyi basan matbaalar da internet üzerinden satış yapan firmalar da ödeme de çeşitli kolaylıklar sağlayarak müşterilerini zor duruma düşmekten alıkoymaktadırlar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir