Düşündünüz Mü Yoksa?

korona-dusunceler-ve-hayat

Düşünün düşünmeyin durun ne de olsa biraz birazdan da fazla tehlikesi olan bir durum. Gözünüzü kapatın hiç olmasa görmedim dersiniz. Dünya ya bir şeyler oldu varsayın siz biz hepimiz canlıların büyük bir kısmı olmayan dinazorlar filan da hani göktaşı hikayesinde ki gibi oluverdi.

Yine fındık faresi türüyle hamam böceğine kaldık oradan başladık gitmeye yine bir kaç bin yıl ileriye geldik pamuk devri çekirdek devri düdüklü kap devri yontma benzin cilalı lpg devri filan bu gene yeni baştan. Yerin dibine doğru yuzlerce katlık konutlar farelik böceklik var ya serde illaki birazda kıtlık olmasın diye abur cubur yine çer çöp merakı tabanda kök merakı da var yine bir patyalı karides salata yemiş karidesten geçme bir durona salgını.

Yine hanelere tıkmaya kalkıyorlar var ya genlerde taa baş genlerde oradan kaçmalar buradan kovalamalar kedi genleri de az bulmak o kadar da kolay olmuyor fare genli kaçanları hamam böceği genleri de yardımcı oluyor.

Velhasıl dönüp dolaşıp yine ta en başa.

Sayı saymada yine zorluklar taa bu dönemden kalma genler atıklardan hamam böceklerine oradan taa oralara neyse yine bir takla yine bir yok oluş.

Corona durona vurona yine aşı arama bulma yine geldi gelmedi aldık vermediler verdik almadılar.

Düşünmeyin denmişti. Düşündünüz mü yoksa?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir