Durmuyor Hiçbir Sey

ekimde-ask

Yine senin sabahlarından biri Ekim her yer sabah ağaçlara göz koymuş rüzgarı ağaçlar şimdilik yapraklarını veriyor piyon misali sabah daha hamleli şiddette damlalarını da gönderiyor şahit olun diye de camlara. Senin sabahlarından biri şimdilerde benim olan bana kalan.

Konuşmadığımız konuşamadığımız kadar uzaklar var arada zamanlar uzak dediğim nifaklar var büyük ayrılıklar dünyayı peş peşe kaç kez dolaşacak. Biliyorum sen de bir şimdilerde şekilleri küçüldü şekilleri değişti yakışmaz oldu Mecnun un Leyla sı Kerem in Aslı sı anladın belki de taa o zamanlardan belliydi.

Sabah gecikmek için elinden geleni yapıyor tıpkı sabahlarda senin gibi telaşlı senin gibi isyanlı senin kadar tembel içinde bir şeyler olsa bu sabah da uyanmasam öyle kalsa fikirli dön çek yorganı başına bu hafta her gün Pazar olsun oldu bile çıkarımı yap kendi kendine kapa gözlerini teslim uyanınca kaldırırım ellerimi kal orada günü saati dakikayı hatırlatma sana mıkalmış daha da kötü çirkef olabilirim sertliğiyle yatağa gömülüşler hayali.

Durmuyor hiçbir şey yerli yerinde kalmıyor gittikleri yerde de durmuyor zamanlar mekanlar adamlar zekalar geri de gelmiyor fırtınanın rüzgarıyla teslim olmuş edilmiş yapraklar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir